Moneytolia Card

31 Ocak 2024 /Moneytolia Kart

Moneytolia, Çekmeköy Belediyesi iş birliğiyle geliştirdiği “Çekmeköy Kart”ı tanıttı

Çekmeköy Belediyesi, yenilikçi fintech şirketi Moneytolia iş birliğiyle geliştirdiği Çekmeköy Kart’ı düzenlenen lansman toplantısıyla duyurdu. Moneytolia ile geliştirilen Çekmeköy Kart, hem Çekmeköylülere hem Çekmeköy’deki üye işletmelere özel avantajlar sağlıyor.

Moneytolia, Çekmeköy Belediyesi iş birliğiyle geliştirdiği “Çekmeköy Kart”ı tanıttı

Çekmeköy Belediyesi, yenilikçi fintech şirketi Moneytolia iş birliğiyle geliştirdiği Çekmeköy Kart’ı düzenlenen lansman toplantısıyla duyurdu. Moneytolia ile geliştirilen Çekmeköy
Kart, hem Çekmeköylülere hem Çekmeköy’deki üye işletmelere özel avantajlar sağlıyor.

Anadolu’nun parası anlamını taşıyan Moneytolia’nın teknoloji ekibi tarafından geliştirilen ve Türkiye’nin milli ödeme sistemi TROY altyapısı uyumlu bu ön ödemeli kart, indirimleriyle aile ekonomisine destek olurken, hediye ve ayrıcalıklarıyla kullanıcılarına avantajlı alışveriş imkânı
sağlıyor. İlk etapta Çekmeköy Belediyesi’ne ait sosyal tesislerde, spor tesislerinde ve belediye hizmetlerinde indirim ve ayrıcalıklar sağlayan kartın, kısa süre içinde ilçede faaliyet gösteren pek çok işletmeyi kapsaması ve Türkiye geneline yayılması bekleniyor.

Sadece Çekmeköy Vatandaşlarına özel

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy vatandaşlarına özel hazırladıkları  kart ile ilgili şunları söyledi: “Çekmeköy Kart, ilçemizde yaşamanın ayrıcalıklarını tam anlamıyla hissetircek titiz çalışmalar sonucunda özenle tasarlanan ve hazırlanan bir kart. Çekmeköy Kart ile yerel işletmelerimizle iş birliği yaparak ilçenin ekonomisine destek sağlamayı ve aynı zamanda ilçe sakinlerimize fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Vatandaşlarımıza sunacağımız
hizmeti sadece yerelde değil ulusal alana da taşıyıp, birçok marka ile iş birliği sağlayacağız. Bu sayede hem iş yeri sahipleri hem de kart kullanıcılarımız için kazan-kazan imkanı sağlayan Çekmeköy Kart ile, ilçemizde ve ülkemizin birçok noktasında avantajlar keşfedecek ve faydalanacaksınız. Kartımızın kullanım alanları, içeriği ve neler yapabileceğinizle ilgili tüm detaylara  www.cekmekoykart.cekmekoy.bel.tr üzerinden ve kartımıza ait resmi sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.” dedi. 

İşimiz, Kullanıcılara fayda sağlamak ve hayatlarını kolaylaştırmak

Moneytolia CEO’su Sevinç Akpınaroğlu, Çekmeköy Belediyesi ile birlikte geliştirdikleri Çekmeköy Kart için şunları ifade etti: “Bir fintech şirketi olarak işimiz teknoloji yardımıyla
kullanıcılarımıza yeni faydalar sağlamak ve hayatlarını kolaylaştırmak. Anadolu’nun parası anlamına gelen Moneytolia’nın yenilikçi hedeflerinden biri de belediyelerle iş birliği yaparak, ilçe sakinlerine finansal teknoloji yardımıyla birtakım ayrıcalıklar kazandırmak. Çekmeköy Kart,
belediyelerle iş birliği kapsamındaki hedeflerimiz için önemli bir adım oldu. Moneytolia sistemini
kullanan Çekmeköy Kart, hem pek çok aile bütçesine katkı sağlayacak hem de ilçedeki yerel işletmelere destek olacak. Çekmeköy Kart ile kullanıcılara indirimlerin yanı sıra ek hizmetler, hediye ve kampanyalar sunacağız. Çekmeköy vatandaşları ayrıca Moneytolia ile birçok finansal işlemini tek bir yerden kolayca gerçekleştirebilecek. Çekmeköy Kart’a da her geçen gün Çekmeköylülerin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek yeni fonksiyonlar eklenecek. Tüm Çekmeköylüleri Çekmeköy Kart’ın sunduğu avantajlar dünyasına katılmaya bekliyoruz.”

Çekmeköy Kart'ı kimler kullanır?

Çekmeköy Kart’ı sadece Çekmeköy’de ikamet eden Çekmeköy vatandaşları kullanabilir. 

Çekmeköy Kart ile neler yapılır?

Kullanıcılar belediye tesislerinde ve üye işletmelerde Çekmeköy Kart ile ödeme yaparken indirimlerden faydalanırlar. Ayrıca üye işletmelerde ek hizmetler, hediye ve kampanyalar gibi çeşitli ayrıcalıklar kazanırlar.

Çekmeköy Kart ücretli mi?

Çekmeköy Kart ücretsizdir. Kartın aryıca aylık veya yıllık kullanım ücreti yoktur. 

Çekmeköy Kart’a nereden başvurulur?

Çekmeköy Kart’a App Store ve Google Play üzerinden indirilebilen kendi uygulaması Çekmeköy Kart ile başvuru yapılır ve anlaşmalı noktalardan teslim alınır.

Çekmeköy Kart nasıl aktif edilir?

Başvuru sürecini tamamlayıp kartlarını teslim alan kullanıcılar, Moneytolia uygulaması
üzerinden Çekmeköy Kart’ıaktifleştirerek kullanmaya başlayabilirler. Çekmeköy Kart'ın aktif edilmesi için aşağıdaki adımların takip edilmesi gerekir.

 • Moneytolia hesabına gir

 • Kartlar > Kart Tanımla adımlarını takip et. 

 • Barkodu okut veya kart bilgilerini gir. 

 • Şifreni belirle.

Hepsi bu kadar!


Çekmeköy Kart'a nasıl para yatırılır?

Çekmeköy Kart ile yapılan harcamalar Moneytolia hesabındaki paradan çekilir. Kart, Moneytolia üzerinden kolayca para yatırılarak kullanılır. Çekmeköy Kart'a Moneytolia hesabından para yatırmak için aşağıdaki adımlar takip edilebilir.

 • Moneytolia hesabına gir.

 • Para Yatır’a dokun.

 • Banka Hesabımdan Para Yatır seçeneğini seç.

 • Para yatırmak istediğin banka hesabını seç.

 • Ekranda gözüken IBAN numaranı kopyala, banka hesabına gir, IBAN numaranı yapıştır.

 • Ekranda gözüken Moneytolia Numaranı kopyala, banka hesabına gir, açıklama kısmına Moneytolia Numaranı yapıştır.

 • Tutarı gir ve işlemi tamamla.

Hepsi bu kadar!

Yepyeni bir deneyim için Moneytolia

Moneytolia, birçok finansal işlemin tek bir hesap üzerinden yepyeni bir deneyimle gerçekleştirilmesini sağlıyor. Yurt içi para transferinden uluslararası para transferine, fatura & kredi kartı borç ödemelerinden bağışa kadar birçok ürün ve hizmeti vardır. Sen de Moneytolia hesabını birkaç dakika içerisinde ücretsiz olarak oluşturup kullanmaya anında başlayabilirsin.

Aramıza hemen katılmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsin.

Moneytolialı ol