Moneytolia Kurumsal

Teknolojiyle işinde bir adım öndesin

İşletmelerin finansal problemlerine çözüm getiren teknolojileriyle ödemelerini tek bir yerden güvenle yönetmenin rahatlığını yaşa.

Moneytolia / SANAL POS

Finansal Dönüşüm Başlıyor!

Moneytolia Sanal Pos özellikle bir e-ticaret sitesi işletmecisi iseniz çok avantajlıdır. Günümüzde Sanal POS, kendi web siteleri veya başka bir dijital platform üzerinden çevrimiçi ürün veya hizmet satmak isteyen tüm işletmeler için olmazsa olmaz bir çözümdür.

Hemen Başvur

Moneytolia / SOFT POS

Cebindeki teknolojiyle POS erişimi her yerde

Soft POS; mobil cihaz, tablet, akıllı saat gibi cihazların ek bir donanım parçasına gerek duymadan, bir yazılımla temassız işlem yapabilir cihazlara dönüştürülmesidir.

Hemen Başvur
Moneytolia Android Moneytolia NFC

Bu yapıyı şimdilik sadece Android yazılıma ve NFC özelliğine sahip cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

• Soft POS uygulaması satış, iade, rapor, işlemi iptal etme, kullanıcı yetkileri, iletişim ekranları gibi seçeneklerin yanında her kullanıcı için farklı bir terminal oluşturup bu terminale sadece tek bir akıllı cihaz yetkisi vererek güvenliği sağlıyor.

• Soft POS sistemi işyerlerinin hızlı bir şekilde kurulum yapıp bir an önce satışa başlayabilmeleri için çok avantajlı olduğu gibi küçük işletmeleri de POS cihazı masrafından kurtarıyor.

• Basılı slip ve fişleri ortadan kaldırarak sürdürülebilir ve çevreci bir işlem sunuyor.

• Telefonunuzun NFC desteği olup olmadığını merak ediyorsanız, telefonunuzun markasını ve modelini yazdıktan sonra NFC yazarak herhangi bir arama motorunda arayabilirsiniz.

Moneytolia / QR POS

Prosedürleri yıkın, rahatınıza bakın!

QR’la ödeme sistemi POS cihazı ihtiyacını ortadan kaldıran, kredi kartı veya banka kartına gereksinim duymamanızı sağlayan yeni nesil bir işlemdir.

Hemen Başvur
Moneytolia ile prosedürleri yıkın, rahatınıza bakın

Moneytolia / QR POS

Teknolojinin elinde güvendesin!

Özellikle işletme sahiplerinin ürünlerini internet ortamında güvenle satmalarını sağlayacak bir hizmettir. Link ile ödeme sistemi kullanıcıların hiç vakit kaybetmeden ve uzun prosedürlere maruz kalmadan güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme alabilmelerini sağlar

Hemen Başvur

Şimdi Moneytolialı ol

Moneytolia

"paranın yeni hali"

As Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para A.Ş. 10.08.2022 tarihinde lisans almış, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından yetkilendirilmiş bir Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Kuruluşudur.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası

As Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para A.Ş. Levent Mahallesi, Levent Caddesi, No:14, Beşiktaş / İstanbul

5549 sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Hakkında Kanun uyarınca görünürde kendi adına fakat gerçekte başkası hesabına ya da menfaatine hareket eden kimse, Moneytolia'da işlem yapmadan önce kimin hesabına ya da menfaatine hareket ettiğini Moneytolia'ya yazılı olarak bildirmek zorundadır. Aksi takdirde cezai yaptırıma maruz kalır.

Copyright © 2023 moneytolia